Občanská univerzita UP má nový koordinační tým

Pondělí 27. květen 2019, 14:58 – Text: Eva Blažková

Koordinace projektu UniON – Občanská univerzita se ujal nový tým. Eva Blažková, Jana Nádvorníková a Romana Sedláčková mají za cíl projektu dodat nové impulzy a přímý směr. V těchto dnech oslovují další lektory, aktualizují nabídku témat a kontaktují potenciální posluchače.

Máte-li zájem o bezplatnou besedu, přednášku, workshop či diskuzi, neváhejte se nám ozvat. Rádi zavítáme i na Vaši střední či základní školu, do Vašeho klubu nebo domova seniorů. V případě zájmu o lektorování v rámci UniON prosím vyplňte tento dotazník. Těšíme se na spolupráci.