Nový semestr, nová témata. Mrkněte na ně

Pátek 9. říjen 2020, 15:59 – Text: Lucie Večeřová

Se startem nového akademického roku přibyla v katalogu UniON nová zajímavá témata přednášek. Naše báječná lektorka Vendula Kubíčková si pro vás připravila hned dvě zaměřená na zdraví. Nejen že vylepšila své téma o antibiotikách, nově s názvem „Co jsou to antibiotika a jak s nimi zacházet“, ale také na základě častých dotazů posluchačů připravila i téma zcela nové: „Příběh léku: od zkumavky po krabičku“. Tím ale s novinkami nekončíme.

 

Díky našemu novému lektorovi Jakubu Koníčkovi jsme náš katalog rozšířili o tři témata, které potěší nadšence do zeměpisu. Jakub si připravil přednášky z oboru geoinformatika, najdete je v katalogu v sekcích vzdělání a věda.

 

A do třetice přinášíme přednášky z oblasti finanční gramotnosti. Tým lektorů z Katedry aplikované ekonomie Filozofické fakulty UP seznámí žáky středních škol s tím, jak by si měli po maturitě spravovat svůj osobní rozpočet. Pro seniory je pak určena přednáška na téma „Bezpečné zacházení s penězi“. Všechny tyto přednášky najdete v kategorii společnost.

 

Věříme, že vás nová témata zaujmou, neváhejte nám pak dát zpětnou vazbu.

 

Zpět